SRP0410F-2R2M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0410F-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0410F-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0410F-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0410F-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 3.9A 72 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3.9 A 72mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
72mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
5 při 100kHz
Samorezonanční kmitočet
36MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,169" D x 0,161" Š (4,30mm x 4,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Saturační proud (Isat)
3,9A