SRP0312F-R47M
Číslo produktu DigiKey
118-SRP0312F-R47MTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SRP0312F-R47MCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SRP0312F-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP0312F-R47M
Popis
FIXED IND 470NH 7.3A 17.6 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 nH Stíněný Lisovaný Vodič 7.3 A 17,6mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
17,6mOhm max.
Řada
Q při kmitočtu
5 při 100kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
108MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,122" Š (3,30mm x 3,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
8A