SRF2012-201YA
Číslo produktu DigiKey
SRF2012-201YATR-ND - Páska a cívka (TR)
SRF2012-201YACT-ND - Řezaná páska (CT)
SRF2012-201YADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRF2012-201YA
Popis
CMC 300MA 2LN 200 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
Modely EDA/CAD
SRF2012-201YA Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
200 Ohms @ 100 MHz
Jmenovitý proud (max)
300mA