SRF2012-181YA
Číslo produktu DigiKey
SRF2012-181YATR-ND - Páska a cívka (TR)
SRF2012-181YACT-ND - Řezaná páska (CT)
SRF2012-181YADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRF2012-181YA
Popis
CMC 350MA 2LN 180 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 180 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRF2012-181YA Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Výrobce
Bourns Inc.
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
180 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
350mA