SMLJ45CA
Číslo produktu DigiKey
118-SMLJ45CATR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SMLJ45CACT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SMLJ45CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLJ45CA
Popis
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
72,7V Svorka 41,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMLJ45CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
41,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
45V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
50V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
72,7V