SMLJ33CA
Číslo produktu DigiKey
SMLJ33CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMLJ33CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMLJ33CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLJ33CA
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 56,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMLJ33CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
56,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
33V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
36,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V