SMLJ150CA
Číslo produktu DigiKey
SMLJ150CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMLJ150CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMLJ150CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLJ150CA
Popis
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
243V Svorka 12,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMLJ150CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
12,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
150V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
167V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
243V