SMCJ26CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ26CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ26CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ26CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ26CA
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 35,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMCJ26CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
35,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V