SMBJ58A-Q
Číslo produktu DigiKey
118-SMBJ58A-QTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-SMBJ58A-QCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-SMBJ58A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ58A-Q
Popis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
93,6V Svorka 6,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ58A-Q Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
58V
Průrazné napětí (min)
64,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
93,6V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,5A