PWR220T-20-R500F
Číslo produktu DigiKey
PWR220T-20-R500F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PWR220T-20-R500F
Popis
RES 0.5 OHM 1% 20W TO220-2
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 mOhms ±1% 20W Rezistor s vývody do otvorů TO-220-2, varianta Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PWR220T-20-R500F Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Trubice
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Odpor
Velikost / rozměry
0,398" D x 0,157" Š (10,10mm x 4,00mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,575" (14,60mm)