PVG3A203C01R00
Číslo produktu DigiKey
490-2650-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-2650-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-2650-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PVG3A203C01R00
Popis
TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 kOhms 0,25W, 1/4W Vodič J Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Kategorie
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
20 kOhms
Provedení koncovky
Vodič J
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,142" x 0,134" čelo (3,60mm x 3,40mm)
Tolerance
±20%