PV36W503C01B00
Číslo produktu DigiKey
118-PV36W503C01B00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV36W503C01B00
Popis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 25.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PV36W503C01B00 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
25.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
50 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,378" x 0,197" čelo (9,60mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%