PV130K4032R2
Číslo produktu DigiKey
118-PV130K4032R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-PV130K4032R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-PV130K4032R2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV130K4032R2
Popis
VARISTOR 205V 1.2KA 2SMD JLEAD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
205 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Napětí varistoru (max)
225.5 V
Výrobce
Bourns Inc.
Nárazový proud
1.2 kA
Řada
Energie
15J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
320 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
130 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
170 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
184.5 V
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Napětí varistoru (typické)
205 V