PTV09A-2025F-B103
PTV09A-2025F-B103
PTV09A-2025F-B103
Číslo produktu DigiKey
PTV09A-2025F-B103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTV09A-2025F-B103
Popis
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Průchozí otvor, Nacvakávací Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,05W, 1/20W PC vývody, Zámky desky
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
Bourns Inc.
Způsob nastavení
Boční seřízení
Řada
Rotace
280°
Balení
Nosič
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
PC vývody, Zámky desky
Odpor (ohmy)
10k
Typ aktuátoru
Zploštělý
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
0,984" (25,00mm)
Výkon (W)
0,05W, 1/20W
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Průchozí otvor, Nacvakávací
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,433" x 0,382" čelo (11,00mm x 9,70mm)