MH1005-300Y
Číslo produktu DigiKey
118-MH1005-300YTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MH1005-300YCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MH1005-300YDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MH1005-300Y
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz Feritový korálek 3A 22mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Výrobce
Bourns Inc.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
22mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)