MF-USHT075KX/24-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-USHT075KX/24-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-USHT075KX/24-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-USHT075KX/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-USHT075KX/24-2
Popis
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 750 mA Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický), Konkávní
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
100 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
680 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
24V
Pouzdro
1210 (3225 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Velikost / rozměry
0,135" D x 0,110" Š (3,43mm x 2,80mm)
Vypínací proud (It)
2.25 A
Tloušťka (max)
0,047" (1,20mm)
Max. proud
20 A