MF-SM100/33-2
Číslo produktu DigiKey
MF-SM100/33-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-SM100/33-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-SM100/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-SM100/33-2
Popis
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 33V 1.1 A Ih Montáž na povrch 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-SM100/33-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
120 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
410 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
33V
Pouzdro
2-SMD
Přídržný proud (Ih) (max)
1.1 A
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,214" Š (7,31mm x 5,44mm)
Vypínací proud (It)
2.2 A
Tloušťka (max)
0,118" (3,00mm)
Max. proud
40 A