MF-RX185/72-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-RX185/72-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-RX185/72-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-RX185/72-2
Popis
PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 72V 1.85 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Modely EDA/CAD
MF-RX185/72-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
80 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
190 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
0,701" D x 0,122" Š (17,80mm x 3,10mm)
Napětí - max
72V
Výška při usazení (max)
0,902" (22,90mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.85 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Vypínací proud (It)
3.7 A
Max. proud
40 A