MF-RX160/72-0
Číslo produktu DigiKey
MF-RX160/72-0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-RX160/72-0
Popis
PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 72V 1.6 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-RX160/72-0 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
90 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
220 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Radiální, Disk
Typ
Polymerový
Velikost / rozměry
0,642" D x 0,122" Š (16,30mm x 3,10mm)
Napětí - max
72V
Výška při usazení (max)
0,839" (21,30mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.6 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Vypínací proud (It)
3.2 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
40 A