MF-R300-AP | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MF-R300-AP |
Popis | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 3 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MF-R300-AP Modely |
Kategorie | Odpor - výchozí (Ri) (min) 20 mOhms |
Výrobce Bourns Inc. | Odpor po vypnutí (R1) (max) 80 mOhms |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Řezaná páska (CT) Páska a krabice (TB) | Způsob montáže Průchozí otvor |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro Radiální, Disk |
Typ Polymerový | Velikost / rozměry 0,472" D x 0,118" Š (12,00mm x 3,00mm) |
Napětí - max 30V | Výška při usazení (max) 0,720" (18,30mm) |
Přídržný proud (Ih) (max) 3 A | Rozteč přívodů 0,201" (5,10mm) |
Vypínací proud (It) 6 A | Schvalovací agentura cURus, TUV |
Max. proud 40 A | Základní číslo produktu |