MF-R300-2-14
Číslo produktu DigiKey
118-MF-R300-2-14TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-R300-2-14CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-R300-2-14
Popis
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 3 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
20 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
80 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Radiální, Disk
Typ
Polymerový
Velikost / rozměry
0,472" D x 0,118" Š (12,00mm x 3,00mm)
Napětí - max
30V
Výška při usazení (max)
0,720" (18,30mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
3 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Vypínací proud (It)
6 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
40 A