MF-PSML200/12-2
Číslo produktu DigiKey
MF-PSML200/12-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-PSML200/12-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-PSML200/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-PSML200/12-2
Popis
PTC RESET FUSE 12V 2A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 12V 2 A Ih Montáž na povrch 0805 (2012 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-PSML200/12-2 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
2 s
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
5 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
50 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0805 (2012 metrický), Konkávní
Napětí - max
12V
Velikost / rozměry
0,085" D x 0,053" Š (2,15mm x 1,35mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
2 A
Tloušťka (max)
0,055" (1,40mm)
Vypínací proud (It)
4 A
Schvalovací agentura
cUL, cURus, TUV
Max. proud
50 A