MF-NSMF075/8X-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSMF075/8X-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSMF075/8X-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSMF075/8X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSMF075/8X-2
Popis
FUSE RESET PPTC 1206 0.75A/8V
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 8V 750 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
90 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
350 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
8V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,047" (1,20mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Max. proud
100 A