MF-NSMF016/48X-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSMF016/48X-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSMF016/48X-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSMF016/48X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSMF016/48X-2
Popis
FUSE RESET PPTC 1206 0.16A/30V
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 48V 120 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
700 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
5 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Napětí - max
48V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
120 mA
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Vypínací proud (It)
290 mA
Schvalovací agentura
cUL, cURus, TUV
Max. proud
10 A