MF-NSMF016/48X-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSMF016/48X-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSMF016/48X-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSMF016/48X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSMF016/48X-2
Popis
FUSE RESET PPTC 1206 0.16A/30V
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 48V 120 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
700 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
5 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
48V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
120 mA
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Vypínací proud (It)
290 mA
Max. proud
10 A