MF-NSMF016-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSMF016-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSMF016-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSMF016-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSMF016-2
Popis
PTC RESET FUSE 160MA 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 160 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
700 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
6 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
30V
Přídržný proud (Ih) (max)
160 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Vypínací proud (It)
370 mA
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)
Max. proud
10 A