MF-NSMF016-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSMF016-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSMF016-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSMF016-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSMF016-2
Popis
PTC RESET FUSE 160MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 160 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
700 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
6 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
30V
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
160 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Vypínací proud (It)
370 mA
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)
Max. proud
10 A