MF-NSHT020KX-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-NSHT020KX-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-NSHT020KX-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-NSHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-NSHT020KX-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 200 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
600 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
5 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Polymerový
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
30V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Přídržný proud (Ih) (max)
200 mA
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Vypínací proud (It)
1 A
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Max. proud
20 A
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)