MF-MSMF250/16X-2
Číslo produktu DigiKey
MF-MSMF250/16X-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-MSMF250/16X-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-MSMF250/16X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-MSMF250/16X-2
Popis
PTC RESET FUSE 16V 2.5A 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 16V 2.5 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
MF-MSMF250/16X-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
15 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
100 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
Napětí - max
16V
Přídržný proud (Ih) (max)
2.5 A
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Vypínací proud (It)
5 A
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)
Max. proud
100 A