MF-FSML050/8-2
Číslo produktu DigiKey
MF-FSML050/8-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-FSML050/8-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-FSML050/8-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-FSML050/8-2
Popis
PTC RESET FUSE 8V 500MA 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 8V 500 mA Ih Montáž na povrch 0603 (1608 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-FSML050/8-2 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
60 ms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
60 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
500 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0603 (1608 metrický), Konkávní
Napětí - max
8V
Velikost / rozměry
0,065" D x 0,033" Š (1,65mm x 0,85mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Tloušťka (max)
0,028" (0,70mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Schvalovací agentura
cUL, cURus, TUV
Max. proud
50 A