MF-ASML020/6-2
Číslo produktu DigiKey
118-MF-ASML020/6-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MF-ASML020/6-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
118-MF-ASML020/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-ASML020/6-2
Popis
PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 200 mA Ih Montáž na povrch 0402 (1005 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-ASML020/6-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
100 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.6 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
6V
Pouzdro
0402 (1005 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
200 mA
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Vypínací proud (It)
500 mA
Tloušťka (max)
0,024" (0,60mm)
Max. proud
50 A