CV275K14BL1
Číslo produktu DigiKey
118-CV275K14BL1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CV275K14BL1
Popis
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
430 V 4.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
473 V
Výrobce
Bourns Inc.
Nárazový proud
4.5 kA
Řada
Energie
150J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
530 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
275 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
350 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
387 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
430 V