CRS2010-FX-1001ELF
Číslo produktu DigiKey
CRS2010-FX-1001ELFTR-ND - Páska a cívka (TR)
CRS2010-FX-1001ELFCT-ND - Řezaná páska (CT)
CRS2010-FX-1001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRS2010-FX-1001ELF
Popis
RES 1K OHM 1% 1W 2010
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms ±1% 1W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Vysokonapěťový, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRS2010-FX-1001ELF Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vysokonapěťový, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2010 (5025 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,098" Š (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)