CRA2512-FZ-R070ELF
Číslo produktu DigiKey
CRA2512-FZ-R070ELFTR-ND - Páska a cívka (TR)
CRA2512-FZ-R070ELFCT-ND - Řezaná páska (CT)
CRA2512-FZ-R070ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRA2512-FZ-R070ELF
Popis
RES 0.07 OHM 1% 3W 2512
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
70 mOhms ±1% 3W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRA2512-FZ-R070ELF Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,254" D x 0,132" Š (6,45mm x 3,35mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)