CR0805-FX-4700ELF
Číslo produktu DigiKey
CR0805-FX-4700ELFTR-ND - Páska a cívka (TR)
CR0805-FX-4700ELFCT-ND - Řezaná páska (CT)
CR0805-FX-4700ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CR0805-FX-4700ELF
Popis
RES SMD 470 OHM 1% 1/8W 0805
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Modely EDA/CAD
CR0805-FX-4700ELF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)