CMP2010AFX-1001ELF
Číslo produktu DigiKey
118-CMP2010AFX-1001ELFTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-CMP2010AFX-1001ELFCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-CMP2010AFX-1001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMP2010AFX-1001ELF
Popis
RESHIGHPOWERA 2010 1K 1% 1W TC10
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms ±1% 1W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMP2010AFX-1001ELF Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2010 (5025 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,098" Š (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)