CG0603MLA-18KE
Číslo produktu DigiKey
CG0603MLA-18KETR-ND - Páska a cívka (TR)
CG0603MLA-18KECT-ND - Řezaná páska (CT)
CG0603MLA-18KEDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CG0603MLA-18KE
Popis
VARISTOR 28V 30A 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
28 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CG0603MLA-18KE Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
33 V
Výrobce
Bourns Inc.
Nárazový proud
30 A
Řada
Energie
0,1J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
130 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
14 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
23 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
28 V