95R1A-R22-B15L
95R1A-R22-B15L
95R1A-R22-B15L
Číslo produktu DigiKey
118-95R1A-R22-B15L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
95R1A-R22-B15L
Popis
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 1W Pájecí očko
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
Bourns Inc.
Teplotní koeficient
±1000ppm/°C
Řada
Rotace
300°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Vodivý plast
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
10k
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±20%
Délka aktuátoru
0,866" (22,00mm)
Výkon (W)
1W
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
M10 x 0,75
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,687" x 0,625" čelo (17,45mm x 15,88mm)