4608X-101-220LF
Číslo produktu DigiKey
118-4608X-101-220LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4608X-101-220LF
Popis
RES ARRAY 7 RES 22 OHM 8SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 Ohm ±1Ohm 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 7 Odporová síť/ pole ±250ppm/°C 8-SIP
Modely EDA/CAD
4608X-101-220LF Modely
Kategorie
Výkon na článek
200mW
Teplotní koeficient
±250ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
8-SIP
Dodávaná velikost pouzdra
8-SIP
Odpor (ohmy)
22
Velikost / rozměry
0,798" D x 0,098" Š (20,27mm x 2,49mm)
Tolerance
±1Ohm
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)