4310R-101-223LF
Číslo produktu DigiKey
4310R-1-223LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4310R-101-223LF
Popis
RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22k Ohm ±2% 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 9 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 10-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4310R-101-223LF Modely
Kategorie
Počet vývodů
10
Výrobce
Bourns Inc.
Výkon na článek
200mW
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Trubice
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ obvodu
Se sběrnicí
Pouzdro
10-SIP
Odpor (ohmy)
22k
Dodávaná velikost pouzdra
10-SIP
Tolerance
±2%
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,085" Š (24,99mm x 2,16mm)
Počet rezistorů
9
Výška při usazení (max)
0,195" (4,95mm)
Poměrná nestabilita odporu
50ppm/°C