4308R-102-103LF
Číslo produktu DigiKey
4308R-2-103LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4308R-102-103LF
Popis
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm ±2% 300mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 8-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4308R-102-103LF Modely
Kategorie
Počet vývodů
8
Výrobce
Bourns Inc.
Výkon na článek
300mW
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Trubice
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ obvodu
Izolovaný
Pouzdro
8-SIP
Odpor (ohmy)
10k
Dodávaná velikost pouzdra
8-SIP
Tolerance
±2%
Velikost / rozměry
0,784" D x 0,085" Š (19,91mm x 2,16mm)
Počet rezistorů
4
Výška při usazení (max)
0,195" (4,95mm)
Poměrná nestabilita odporu
50ppm/°C