3590S-1-501L
Číslo produktu DigiKey
3590S-1-501L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3590S-1-501L
Popis
POT 500 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 10.0 Kierros Drátový (navíjený) 2W Pájecí očko
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3590S-1-501L Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Výrobce
Bourns Inc.
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Rotace
3600°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Drátový (navíjený)
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
500
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±5%
Délka aktuátoru
0,812" (20,63mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,248" (6,30mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
10.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,875" prům. (22,23mm)