3362U-1-502RLF | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 3362U-1-502RLF |
Popis | TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 3362U-1-502RLF Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Výrobce Bourns Inc. | Počet závitů 1.0 |
Řada | Způsob nastavení Horní seřízení |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Odporový materiál Cermet |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Průchozí otvor |
Odpor 5 kOhms | Provedení koncovky PC vývody |
Výkon (W) 0,5W, 1/2W | Velikost / rozměry Obdélníkový - 0,275" x 0,260" čelo (6,99mm x 6,60mm) |
Tolerance ±10% | Základní číslo produktu |