3362U-1-502RLF
Číslo produktu DigiKey
118-3362U-1-502RLFTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-3362U-1-502RLFCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3362U-1-502RLF
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
3362U-1-502RLF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,275" x 0,260" čelo (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%