3362R-1-502 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Bourns Inc.
Skladem : 184
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 3 322
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 13
Skladem : 954
Skladem : 0
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
3362R-1-502
Číslo produktu DigiKey
3362R-502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3362R-1-502
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
3362R-1-502 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Trubice
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,275" x 0,260" čelo (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%