3362F-1-501LF
Číslo produktu DigiKey
3362F-1-501LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3362F-1-501LF
Popis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
3362F-1-501LF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
500 Ohms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,275" x 0,260" čelo (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%