3329U-1-502RLF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 3 322
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 13
Katalogový list
Skladem : 0
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
3329U-1-502RLF
Číslo produktu DigiKey
3329U-1-502RLF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3329U-1-502RLF
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
3329U-1-502RLF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Kulatý - 0,250" prům. (6,35mm)
Tolerance
±10%