1.5SMC33CA
Číslo produktu DigiKey
1.5SMC33CABBTR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5SMC33CABBCT-ND - Řezaná páska (CT)
1.5SMC33CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC33CA
Popis
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,7V Svorka 33,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
1.5SMC33CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
33,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
28,2V
Průrazné napětí (min)
31,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,7V