1.5SMBJ30CA
Číslo produktu DigiKey
118-1.5SMBJ30CATR-ND - Páska a cívka (TR)
118-1.5SMBJ30CACT-ND - Řezaná páska (CT)
118-1.5SMBJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMBJ30CA
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 31A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
31A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V