PM5GDW12.0
Číslo produktu DigiKey
PM5GDW12.0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM5GDW12.0
Popis
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Zelená Rozptýlený 45° 2,1V 30mA Vodiče - 12" (304,80mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PM5GDW12.0 Modely
Kategorie
Proud
30mA
Výrobce
Bivar Inc.
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Řada
Rozměry výřezu v panelu
0,25" (6,35mm)
Balení
Sáček
Rozměry čočky
5mm, T-1 3/4
Stav součásti
Aktivní
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Typ
LED
Jmenovitá svítivost v mcd
25mcd
Barva světla
Zelená
Špičková vlnová délka
568nm
Barva čočky
Zelená
Sledovací úhel
45°
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Provedení koncovky
Vodiče - 12" (304,80mm)
Stupeň ochrany
Vf (Typ), If (Max)
Základní číslo produktu
Napětí
2,1V